ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

Після публікації в попередньому номері нашого видання замітки про дороговартісну в Україні ягоду лохину редакція отримала велику кількість телефонних дзвінків із проханням надати інформацію про контактні дані людей, в яких можна придбати саджанці і які можуть поділитися досвідом вирощування лохини. Кореспондент газети спробувала поспілкуватися на цю тему із земляками, які вже зайнялися цією справою.

«Лохина нині — найдорожча ягода в Україні, не дешевшає навіть у розпал сезону, — розповідає пан Юрій зі Шполи, який посадив торік на своєму городі 12 трирічних кущів і вже має невеликий врожай. — Висока ціна пов’язана із дуже низькою пропозицією на українському ринку. Я багато вивчав про цю ягоду з Інтернет-джерел і потім вирішив спробувати її посадити. Скажу відверто, що ця справа непроста, ягода іноземна — прийшла в Україну із США. Вона потребує кислого ґрунту та інших заходів з догляду. Важливо правильно обрати сорт. Я замовив свої саджанці через Інтернет у одній із приватних фірм. Вкладаю чимало праці і сподіваюся, що вдасться отримувати в майбутньому значний прибуток».

Щоб детально вивчити все про ягоду лохину, потрібно звернутися до різних Інтернет-джерел. До прикладу подаємо деякі контактні дані українських розплідників, у яких можна замовити саджанці та більше дізнатися про вирощування лохини та інших ягід: Київська область, Баришівський район, село Морозівка, «КИЇВсад». Моб.: (063)854-54-79, (066)690-77-00.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd