ДОРОГІ АГРАРІЇ!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем сільського господарства!

Ви присвятили своє життя рідній землі. Бажаємо вам сприятливої погоди, благодатного ґрунту, високих врожаїв і гідного прибутку.

Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами. Нехай засухи та затяжні зливи оминають ваші угіддя, а врожаї перевищують очікування. Щоб ваші руки не знали втоми, а очі світилися від щастя!

З повагою, керівний склад Групи компаній «ЛНЗ».

Sg pracivnikЩиро вітаємо працівників підприємства ТОВ «Маяк-Агро» із професійним святом — Днем працівників сільського господарства, який відзначається цьогоріч в Україні 20 листопада!

В усі часи напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, утверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі — мир і спокій. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

Адміністрація підприємства.

5 цікавих фактів про роботу
«ЛНЗ» у нинішньому році

- У Шполянському районі вперше в Україні запроваджено вирощування гібридного насіння ячменю. Проект започаткували компанія «ЛНЗ» разом із міжнародною компанією-селекціонером Syngenta.

- Уперше за всю історію існування практики закладання демонстраційних полів в Україні компанія розпочала потужний дослідницький агропроект — «EUROpoligon». Лише цього року фахівці компанії провели дослідження близько 70 гібридів кукурудзи різних груп стиглості від всесвітньовідомих виробників насіння.

- У рамках проекту «Пасіка», започаткованого цього року, на полях компанії встановлено понад чотири тисячі вуликів. Без застосування пасік, наголошують фахівці компанії, якісна гібридизація соняшнику просто неможлива. «ЛНЗ» має як власні вулики, так і орендовані у бджолярів. Останні від цього залишаються у виграші, бо власникам пасік компанія сплачує кошти оренди і не претендує на їхній мед.

- Тільки з початку року Група компаній «ЛНЗ» надала понад 3 млн. грн. на ремонт доріг Шполянського району. Крім цього, вже не один рік поспіль компанія сплачує сільським громадам 100 грн. за використання кожного орендованого га землі. Сільські громадські активи самі вирішують, на які саме пріоритетні цілі спрямовувати ці партнерські кошти.

- 25 млн. грн. податків за 9 місяців нинішнього року сплачено до бюджету Шполянського району.

 

Україна — це держава з потужним агропромисловим потенціалом та величезними перспективами розвитку сільського господарства.

На Україну припадає приблизно 25% чорноземів світу, а площа сільськогосподарських угідь складає 43 млн. га (72% від загальної площі країни).

Як зазначають експерти, сьогодні наша країна не може похизуватися особливими досягненнями в більшості галузей економіки. Однак аграрний сектор — приємний виняток. Завдяки сприятливим кліматичним умовам, якісним земельним ресурсам та працелюбності аграріїв сільське господарство протягом останніх кількох років стало найбільш динамічною та перспективною галуззю української економіки. Так, кожен третій долар, який отримує наша держава, приносить саме аграрний сектор (він формує 24% випуску продукції та 18% ВВП держави).

Впродовж останніх років наша країна остаточно закріпила за собою статус світового лідера з виробництва та експорту аграрної продукції. Незважаючи на втрату частини території, Україна змогла зберегти перше місце в експорті соняшникової олії, посіла третє місце в поставках зерна, а восьме — курятини.

За останні 5 років ЄБРР інвестував в український аграрний бізнес більш 1 млрд. доларів і оцінює вартість цієї галузі в 13,5 млрд. доларів. На думку деяких інвесторів, українське сільське господарство є «променем світла» вітчизняної економіки, і все більше бізнесменів бачить перспективу інвестування саме в аграрний сектор України.

Ці досягнення — неможливі без праці кожного окремого аграрія, фермера, виробника, що зранку до ночі трудиться в полі чи на господарстві. До дня працівника сільського господарства ми поспілкувалися з аграріями двох різних поколінь, щоб зрозуміти, чому один віддав цій професії більшу половину свого життя, а інший — обрав її своїм майбутнім.

А ВИ ЗНАЛИ, ЩО?..

Україна вирощує
в 7,5 раза більше зерна,
ніж весь світ — кави
Кава — найпопулярніший напій у всьому світі, тому його експорт — дуже прибуткове заняття. Щоб усвідомити масштаби виробництва зерна в Україні, давайте порівняємо їх зі світовим виробництвом кави. Зрозуміло, порівняння буде не зовсім коректним через різні способи споживання цих товарів, але просто зверніть увагу на цифри. У минулому році в Україні зібрали 64 млн. тонн різних зернових культур: пшениці, кукурудзи, ячменю і т.д. За цей же рік у світі зібрали тільки 8,5 млн. тонн кавових зерен.

Українські аграрії годують
140 млн. осіб на планеті
Це означає, що вже зараз наші фермери здатні прогодувати ще три з половиною України. Після впровадження нових законодавчих інструментів і методів можна буде сподіватися на подальший розвиток агропромислового комплексу. Серед першочергових реформ називають використання агрострахування, створення стратегій розвитку сільських територій, впровадження аграрних розписок і інші важливі кроки. Після цього можна буде очікувати збільшення ефективності аграрної галузі, а отже, і зростання експорту.

Українською пшеницею можна 4 місяці
годувати всіх голодуючих в Індії
Індія — країна, яка розвивається дуже динамічно. Однак її темпи розвитку невисокі, щоб впоратися з проблемою проживання 1,25 млрд. громадян. Тому приблизно 195 млн. чоловік щодня залишаються голодними. З української експортної пшениці (11,5 млн. тонн) можна змолоти 8,25 млн. тонн борошна. З неї, в свою чергу, можна спекти 23,6 млрд. напівкілограмових батонів і роздати бідним індійцям. Таким чином можна годувати їх протягом чотирьох місяців.

 


DMC Firewall is a Joomla Security extension!