Такі побажання висловила своїм землякам шполянка Ганна Федорівна Пантелеєнко, до якої в 94-ий день її народження завітав керуючий справами виконкому Шполянської міської ради Василь Курінний, вуличком Юрій Мірошниченко, щоб привітати бабусю Ганну з її святом.

Ганна Пантелеєнко нині мешкає в будинку по вул. Привокзальній у Шполі разом із своєю донькою та зятем. Має двох онуків та трьох правнуків. На життя і здоров’я не скаржиться, хоча за майже століття довелося пережити жінці чимало: голодовку 33-го та страшні роки Другої світової війни, важку працю на залізниці та цукровому заводі, втрату близьких і найдорожчих людей.

Та сьогодні радіє своїм дорогим онукам та правнукам і, не втрачаючи оптимізму, залюбки ділиться секретами свого довголіття:

— Колись давно мені один лікар дав гарну пораду: вставати з-за столу з порожнім шлунком і увесь час рухатися. Так я дотримуюсь цього правила впродовж всього свого життя, — каже Ганна Федорівна.

— Мама дуже любить працювати і без діла не сидить ані хвилинки, — додає донька Тамара. — Працює і на городі, і в квітнику, понад усе любить квіти.

А сама Ганна Федорівна зізнається, що вже не дочекається тепла, щоб нарешті вийти з сапою у свій квітник.

Приймаючи вітання з нагоди свого 94-го дня народження, Ганна Федорівна Пантелеєнко у відповідь надсилає своїм землякам-шполянам найкращі побажання добра і любові в серцях, мирного неба над головами.

Лариса БАЧИНСЬКА.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!