21 липня минає рік із того сумного дня, котрий сповістив громаду Шполи про непоправне — передчасно пішов із життя міський голова Шполи ЗАСКАЛЕТА Віктор Михайлович.

Час невгамовно спливає, а в його потоці пломеніють безліч подій. Одні з них згасають, а інші — лишають слід у пам’яті і серцях людей, навічно карбуються на золотих аркушах нашого спільного літопису... Життя Віктора Михайловича займає не одну з них, бо присвятив він його своєму рідному місту, громаді, людям. Весь трудовий шлях його рясніє безліччю здобутків у економічно-соціальній сфері не лише міста, а й всього району. Професійні і господарські якості Віктора Михайловича органічно поєднувалися з найкращими людськими рисами — він був надзвичайно доброю, чуйною, небайдужою людиною, ніколи не оминав увагою жодну суспільну проблему, жодне особисте звернення від громадян. Окрім управлінського таланту Віктор Заскалета мав і щиру вдачу, безмежно любив рідний край і Україну. І це приносило завжди йому успіх — в час роботи майстром-будівельником, інженером директором Шполянського комбінату комунального обслуговування сільського населення, головним архітектором та заступником міського голови, а на посаді першого заступника голови Шполянської райдержадміністрації з 2005 по 2010 рік він зумів втілити в життя десятки великих соціально-економічних проектів, зокрема, будівництво та введення в дію газоводів, газових котелень, житлових будинків, реконструкцій та капітальних ремонтів закладів соціальної сфери тощо. Тож господарські якості шполяни оцінили в ньому, обравши в 2010 році на посаду міського голови.

21 липня 2015 року його не стало... Скільки ще задуманих добрих справ залишилися нездійсненними... Та ми продовжимо його починання і разом працюватимемо над тим, щоб рідний край завжди процвітав і розвивався, а пам'ять про шанованого земляка, успішного управлінця і хорошу людину завжди житиме у наших серцях. Нехай Господь дарує Віктору Михайловичу Царство Небесне і вічне життя! Вічна йому пам'ять!

Зі щирим співчуттям до рідних і близьких покійного Володимир ПОТАПЕНКО, Олександр КУЗУБ, Сергій КРАВЧЕНКО, Віталій ПЛЕТІНЬ, Марина КУЛІШОВА, колектив виконкому та депутатський корпус Шполянської міської ради, Дмитро КРАВЧЕНКО, Анатолій ТКАЧЕНКО, Сергій СТРУК, Павло ЛАНЯК, Наталія СТОРЧАК, Олексій ПІРОГОВ, Тетяна БРАГАНЕЦЬ, Микола САБАДАШ, Юрій ДЯДЧЕНКО, Дмитро ВОВК, Тетяна ІЛЬЧЕНКО, колектив щотижневика «Шполяночка+».

Our website is protected by DMC Firewall!