ЩИРО ВДЯЧНА

Дуже хочеться зі сторінок вашої газети звернутися зі словами вдячності до людей, які стали підтримкою та опорою у скрутні хвилини мого життя. Пролетіли непомітно роки і невблаганна старість стала за плечима, а в подарунок принесла з собою хвороби, гіркоту від втрати рідних і дорогих серцю людей та нестерпну самотність.

Ніколи не хотіла бути комусь тягарем. І хоч я ще не надто стара — маю 80 років, але так склалися обставини, що залишатися вдома наодинці зі своїми проблемами вже не могла. Підступна хвороба раптово і надовго прикувала мене до ліжка. Звичайно, світ не без добрих людей, тому цілий місяць поруч зі мною були мій сусід Микола Битий та мої подруги Тамара Карбівнича, Галина Чепурна. Щиро вдячна їм за турботу про мене! Та наставала безкінечна ніч і я знову залишалася наодинці зі своєю хворобою та безпорадністю. І тоді я вирішила, що єдиним виходом для мене буде оформитися в Лебединський будинок для престарілих, відгуки про який чула від односельців. Це були лише слова вдячності. Залишати свій дім було нелегко, ще й досі щемно на душі від згадки про таке до болю рідне подвір'я. Але, зрештою, я знайшла в собі сили зробити рішучий крок (дякую за допомогу у оформленні документів секретарю сільської ради с. Матусів Любові Павлівні Броварській).

І ось уже три місяці я перебуваю в Лебединському будинку престарілих. Це місце дійсно замінило мені рід-ний дім. Люди, які працюють тут, є справжніми берегинями затишної старості, серед яких гідно несе на своїх плечах відповідальність за долю підопічних їй людей та трудового колективу Таїсія Григорівна Галата. Лікар закладу Тетяна Іванівна Чернаєнко з теплом і повагою ставиться до нас, людей похилого віку, відповідальна, порядна, вміє знайти спільну мову з будь-якою людиною. Щира та уважна медсестра Світлана Олександрівна Приземна завжди вчасно прийде на допомогу.

Кожна кімната тут сяє чистотою і дихає затишком, дякуючи невтомним рукам дбайливих господинь Олени Кохан, Тетяни Мензяк, Віти Нудьги, Ірини Балан, Юлії Дудник, Тетяни Каландирець, Ольги Шестньової. А за смачні сніданки, обіди та вечері щиро дякуємо нашим майстерним кухарям Ользі Таранець та Світлані Лимар.

Персонал нашого будинку чуйний, уважний та турботливий. Часом здається, що тут працюють справжнісінькі феї, бо ж з якою легкістю вони справляються з будь-якими складними завданнями і проханнями. Хочеться висловити велику подяку працівникам цього закладу за таке чудове обслуговування. Завдяки роботі цих людей підопічні Лебединського будинку престарілих справедливо і заслужено вважають його своїм другим домом. Низький вам уклін за вашу нелегку працю!

З повагою, Катерина КАРЛАШ.

с. Матусів—с. Лебедин.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd