Днями центром аналітичних досліджень «Прагма» було проведено опитування серед жителів Шполянського району. За його результатами, 22,4% шполян впевнені, що народнм депутатом України стане громадська активістка та журналіст Ірина Ванникова. Слідом за нею з незначним відривом іде представник партії «Слуга народу» Андрій Стріхарський (19,8%). Замикає першу трійку чинний нардеп Геннадій Бобов, який за результатами опитування набирає лише 16,8%. За ними йдуть кандидати, які набрали менше 2 відсотків голосів опитаних.

Ірина Ванникова

Народилася 28 серпня 1976 року. Виросла на Київщині в родині вчителів. Має три вищі освіти: закінчила Києво-Могилянську академію, Київський державний університет театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого та Міжнародну дипломатичну академію при МЗС України. Працювала ведучою перших незалежних телевізійних новин «Вікна», на телеканалах СТБ та «1+1», була прес-секретарем і радником президента України Віктора Ющенка. Заслужений журналіст України. Громадська діячка, лідерка громадської організації «За розвиток територіальних громад», близько 2-х років працює на Черкащині керівником соціальних проектів, спрямованих на підтримку медицини, освіти, культури, підтримку ветеранів АТО та їх родин. У скандалах та кримінальних справах не фігурувала.

Андрій Стріхарський

Народився 4 серпня 1981 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, освіта вища, директор ТОВ «Компанія "Статус Групп"», безпартійний, проживає в місті Києві. Кандидат від команди «Зе!» зі столиці. Працює в будівельній сфері, є засновником кількох підприємств, які «засвітились» у кількох скандалах, пов’язаних із незаконним будівництвом на території історико-культурної спадщини, суттєвими порушеннями будівельних норм, махінаціями з тендерними закупівлями та «розпилом» столичного бюджету. За інформацією ЗМІ, має зв’язки з криміналітетом. Уся виборча кампанія побудована на масовому засиллі агітаційної продукції . До 196-го округу не має жодного відношення.

Геннадій Бобов

Народився 15 листопада 1965 року у місті Васильків Київської області, громадянин України, вищої освіти не має, директор ТОВ «Панда», проживає в с. Селище Корсунь-Шевченківського району. Самовисуванець. Народний депутат двох попередніх скликань. Фігурував у скандалах із незаконними фінансовими оборудками, незаконним відчуженням земельних паїв у селян та ухиленні від сплати податків на майже 40 млн гривень. У 2017 році йому було оголошено підозру за вчинення низки злочинів. Також відомий тим, що декларує колекцію коштовних речей та дорогі ювелірні вироби (годинники, зброя, яйця Фаберже). З 2014-го року підозрюється в замовленні та організації убивства корсунського активіста і журналіста Василя Сергієнка.

  графік

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!