Широкий спектр напрямків у діяльності Шполянської районної громадської організації «Союз українок» містить у собі й таку важливу складову, як просвітництво в  частині фінансової обізнаності громадян. Тісно співпрацюючи із Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» (США), минулого тижня його тренери Юлія Гончар та Людмила Костенко приїздили до Шполи, аби надати цінні знання місцевим громадським активістам. У форматі інтерактивного спілкування та цікавих тренінгів вони розповіли про перші кроки до управління власними грошима, управління щомісячними доходами та витратами, шляхи збільшення доходів, оптимізацію власних витрат. Уміння правильно діяти на рівні власного бюджету безперечно допомагає бути успішному, вміти раціонально витрачати, більше отримувати. Саме тому слухачі цього тренінгу вважають надзвичайно цінними такі поради, адже вони можуть лягти в основу майбутнього фінансового успіху людини.

Більше дізналися на цій зустрічі і про види та умови депозитів, законодавство, що регулює цю сферу, правила безпеки користування банківськими картками, а також навчилися вирізняти ознаки ризикованих депозитних пропозицій, фінансового шахрайства тощо.

Через призму фінансової грамотності розглянули і питання активної участі в житті громади, чим бути корисним їй, і навпаки — чим вона корисна конкретному громадянину.

— І таке поступове збагачення знаннями про фінанси обов’язково освітить шлях до розвитку справжнього громадянського суспільства, де пануватиме добробут і комфорт, — переконана організатор навчань — голова Черкаського відділу «Союзу українок» Тетяна Ільченко.

Наталія ДАВИДЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!