У вівторок  з нагоди Дня Соборності  та 100-ї річниці проголошення Акта Злуки в Шполі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні  відбулись урочисті мітинги.

На мітингу біля пам’ятника Тарасу Шевченку перед присутніми виступили  перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз, голова Громадської ради при Шполянській РДА Ігор Зачепа, вчитель історії Топильнянського НВК Сергій Рак. Юні вихованці Топильнянської школи декламували вірші про  Україну.

Учасники мітингу, взявшись за руки та  утворивши  живий «ланцюг єдності», виконали гімн України. Вінки та квіти лягли до підніжжя пам’ятника великому Кобзарю.

Хвилиною мовчання шполяни вшанували пам’ять героїв, що загинули під час проведення АТО на сході України, Героїв Революції Гідності, полеглих воїнів, що захищали Батьківщину, боролись за її свободу і незалежність.

Відбувся мітинг і біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.  До шполян звернувся міський голова Шполянської ОТГ  Сергій Кравченко, сільський голова Лозуватки Станіслав Бойко прочитав власний вірш «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту, а шполянка Надія Корольова — вірш, присвячений її колишньому учневі Івану Носачу, який загинув в зоні АТО.

З нагоди Дня Соборності та 100-річчя з часу проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у всіх храмах району  пройшли  молебні.

Ірина Горчакова

DMC Firewall is a Joomla Security extension!