Лип'янська ОТГ увійшла до 150 громад з усієї України, що отримають допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України, проаналізувала 179 заявок з 24 областей України та відібрала 150, серед яких і Лип’янська ОТГ, для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП.

З 1 серпня 2019 року з кожною громадою будуть контактувати та відвідають уповноважені спеціалісти Програми. Протягом серпня-грудня 2019 року для спроможних громад будуть розроблені технічні завдання для створення чи модернізації ЦНАП.

Матусівці переймали досвід на Луганщині

Нещодавно відбувся навчальний візит делегації громад Черкаської та Дніпропетровської областей до Біловодської ОТГ (Біловодський район, Луганська область) в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні».

Матусівську об’єднану територіальну громаду на заході представляла Вікторія Шурдук, керівник агенції регіонального розвитку «Успішна громада». Організатором зустрічі виступив Центр розвитку місцевого самоврядування (Луганський відокремлений підрозділ). Мета візиту – вивчення досвіду Луганської області щодо реалізації проектів місцевого розвитку на основі партнерства зацікавлених організацій.

   Спочатку гості переглянули вичерпну відео-презентацію досвіду роботи Біловодської ОТГ за напрямками активізації громадськості, залучення інвестиційних коштів та участі в проектах міжнародної технічної допомоги. Після перегляду презентації делегація оглянула один з яскравих прикладів втілення проектів місцевого розвитку — відвідала КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня». У програмі був також огляд об’єкта зеленого туризму Деркульського кінного заводу №63 – пам’ятки історико-культурної спадщини XVIII століття національного значення (с. Новодеркул). На згадку про привітну Біловодщину гості отримали пам’ятні сувеніри, які працівники селищної ради та виконавчого комітету виготовили власноруч.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!