У Шполі почали вирішувати задавнену проблему з реконструкції водогінної мережі південно-східного масиву міста. Нова водопровідна магістраль дасть змогу забезпечити якісною питною водою мешканців вулиць – Грушевського, Івана Франка та частини вулиці Лебединської.

Наразі прокладають нові труби по вулиці Івана Франка. При будівництві використовуються сучасні полімерні матеріали, для з’єднання встановлюються терморезисторні муфти, які мають тривалий термін використання.

Жителі мікрорайону радіють, що проблему нарешті зрушено з місця. Адже питна вода у колодязях тамтешніх жителів не відповідає якості за санітарними стандартами, адже понад 10 років тому була забруднена отрутохімікатами, які зберігались у складах колишнього підприємства «Сільгоспхімія».

Як зазначає житель цього мікрорайону Юрій Романовський, щоб мати якісну питну воду, йому та його сусідам доводилось їздили по воду до джерела, що знаходиться по вулиці Забережній. Люди досі не вірять, що їхню десятирічну проблему нарешті вирішено.

Нарешті ми діждались цього водопроводу, каже житель вулиці Франка Микола Дерев’янко. – Наші депутати і голова міста таки стримали свої обіцянки, які давали нам, коли ми їх обирали. Новий водопровід багато років був для нас недосяжною мрією, адже вартість його чимала. І протягом багатьох років жителі нашої вулиці страждали від неякісної води. Колись, за 70 метрів від нас, знаходилась база отрутохімікатів та ємкості із аміаком, які поржавіли, і грунтові води перенесли у наші колодязі купу шкідливих речовин. Тепер же ми споживатимемо якісну питну воду.

Вартість будівництва становить близько 1,8 млн. грн, виділених із міського бюджету громади.  

– Будівництво водогону – одна з найважливіших подій для жителів міста, – каже міський голова Сергій Кравченко. – Понад десять років справа непорушно лишалась на паперах і не вирішувалась. Жителі південно-східного масиву міста постійно потерпали через нестачу якісної питної води. Тож вирішення цього завдання ми разом із командою поставили для себе пріоритетним. Очікувані результати від будівництва водогону мають забезпечити покращення соціально-побутових умов жителів, підвищення санітарно-гігієнічного рівня, зниження показників захворюваності населення, що пов’язані з якістю води, – підкреслив міський голова.

Як зазаначають у міській раді, відтепер споживачі можуть активно підключатись до централізованої водогінної магістралі. Потрібно обов’язково заповнити індивідуальну заявку і виготовити технічні умови, звернувшись до комунального підприємства «Комунальник», яке розташоване за адресою: м. Шпола, пер. Поштовий, 1, телефон: (04741) 5-20-48.

 

водогін2водогін3

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd