Такий гармидер залишили попередні власники "Космосу"

Такий гармидер залишили попередні власники "Космосу"

Після кількох місяців «воєнних дій» та остаточної передачі з району на баланс Шполянської ОТГ кінотеатру «Космос» керманичі обох «фронтів» — Шполянської РДА та Шполянської ОТГ домовились про спільне використання частини обладнання, яке було наявне в «Космосі»: озвучення, освітлення, мікрофонів тощо. Заздалегідь домовились і про фінансову сторону питання — ніякої орендної плати. Таке рішення видалось логічним, бо навіщо ламати старе, якщо можна спільно використовувати майно для блага усіх жителів Шполянщини. Проте, як виявилось, логічним це здавалось усім, крім представників керівництва районної галузі культури, які вирішили «по-культурному» забрати своє!

 «У плані використання приміщення, проведення в ньому заходів чи то районного, чи будь-якого з сільських закладів культури — нічого не зміниться. Для цього складається угода про спільне використання приміщення і жодних проблем не може і бути. Проводьте, будь-ласка, всі заходи, які потрібно», — пояснював під час передачі «Космосу» на баланс Шполянської ОТГ міський голова Сергій Кравченко.

Такі умови договору беззаперечно погодили обидві зацікавлені сторони.

І яким же був подив працівників «Космосу», які, прийшовши на роботу одного дня, побачили відсутність в кінотеатрі будь-якого обладнання, яке було вирвано наче «з кишками».

— Навіть ламбрекени познімали, — розповідають в кінотеатрі «Космос». — Прожектори, софіти, підвісні мікрофони, пульт — все поздирали, мов злодії, не поставивши нікого до відома. Повиривали із шнурами та проводкою… Куди далеко ходити — навіть старі столи під апаратуру позабирали! Наче німці, які відходять з фронту…

Гармидер, який залишили після себе колишні власники можна побачити на фото. Отак важко перенесли «втрату» кінотеатру підлеглі Володимира Миколайовича.

Та, вибачте, шановні, невже це ваша особиста власність? Обладнання, придбане за кошти районного бюджету та спонсорські внески, передбачалось для використання на благо усіх жителів Шполянщини, а не для задоволення ваших особистих інтересів! Навіщо ж займатись банальним мародерством — ми йдемо, а там хоч трава не рости!

Одразу пригадались погрози начальника відділу культури і туризму Шполянської РДА Анатолія Лозового, який криком волав, що як тільки «Космос» перейде в громаду, він: «віддасть наказ про заборону працівникам районного Будинку культури проводити в ньому заходи!»

…Що можна сказати? Дурний приклад — заразний. Пам’ятається, як зовсім нещодавно власниця одного з магазинів, що довгий час орендувала приміщення в «Космосі», виїжджаючи, повидирала із собою вікна, двері та навіть плитку.  

Сергій ЗУБАТОВ

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd