Про це повідомляє видання «Урожай Надросся» із посиланням на офіційну сторінку Ірини Ванникової.

День народження – це чудове свято, однак буває він не лише у людей, а й сіл. Це день, коли уся дружня громада може зібратись разом і не лише поспівати та потанцювати, а й поспілкуватись про важливі питання, які турбують його жителів. Ось і минулого тижня чимало сіл Черкаського краю святкували.

Свій день народження святкувало село Межиріч Канівського району. На сцені сільського клубу своїм чарівним співом гостей розважав місцевий колектив «Надросся». Побувавши на цьому святі, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова зазначила, що культуру потрібно підтримувати, адже саме завдяки їй ми зберігаємо наші традиції для майбутніх поколінь. На прохання громади Ірина Ванникова вручила сертифікат на заміну дверей у класних кімнатах Межиріцької ЗОШ. Його передав директор філії ТОВ «НВФ «Урожай» – «Заповіт Шевченка» Володимир Андрійович Братаніч. У цей день вона також подарувала колективу сертифікат на придбання прикрас до сценічних костюмів.

«Дуже приємно бачити, як на такі заходи гуртом збирається вся громада й отримує можливість не лише насолодитися святом і відпочити, а й обговорити важливі для села питання», – написала в соціальній мережі Ірина Ванникова.

Ще один населений пункт Канівського району також був «іменинником». Дуже знаково, що свято села Малий Ржавець співпало з Яблуневим Спасом – це ознака того, що громада села житиме під Божим благословенням. Зі сцени гостей вітали місцеві творчі колективи, а також запрошені зі Степанецької ОТГ. Родзинкою свята стала лотерея, у якій жителі Малого Ржавця охоче брали участь. Малеча веселилася на вуличних атракціонах. Вітаючи у це свято громаду разом із директором ТОВ «НВФ «Урожай» Олександром Воскобойніком, Ірина Ванникова побажала їм миру та достатку, а також подарувала жителям сертифікат на придбання фурнітури для концертного обладнання сільського клубу.

«Ми власними руками можемо творити наше майбутнє, тож важливо об’єднуватися навколо важливих ідей та разом досягати успіхів. Українці – це сила, у яку я вірю», – зазначила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook керівник соціальних проектів МХП.

Минулого тижня над мальовничими Хильками Корсунь-Шевченківського району також лунала музика, адже його жителі святкували День села. У цій неймовірно красивій місцевості живуть щирі та привітні люди, вітаючи яких керівник соціальних проектів МХП побажала миру та достатку в кожну домівку, а також розквіту поселення, яке є тутешньою перлиною. Окрасою свята, яке відбулось у сільському будинку культури, став співочий художній колектив «Хильківчани», на підтримку якого Ірина Ванникова подарувала їхньому художньому керівникові Федору Васильовичу Безуглому сертифікат на придбання сценічних костюмів. Вона зазначила, що навіть у маленьких селах необхідно підтримувати культуру, адже це один зі шляхів збереження української національної ідеї. І це відповідальність кожного з нас.

Та, окрім сільських свят, минулого тижня Ірина Ванникова відвідувала також й інші важливі для громади заходи, а також спілкувалась з непересічними людьми.

У селі Полствин Канівського району відбулись одразу дві довгоочікувані події, на які керівник соціальних проектів МХП завітала разом із директором ТОВ «НВФ «Урожай» Олександром Воскобойніком. Завдяки виграному громадою проекту від МХП тут відкрили відремонтований ФАП та «Салон краси». Розвиток інфраструктури населених пунктів – дуже важлива річ, однак не варто забувати про дозвілля. Не кожна жінка з села має час, аби поїхати в місто й підстригтися, пофарбуватися та зробити інші косметичні процедури, але кожна з них прагне відчувати себе жінкою. Тож прекрасно, що відтепер полствинчанки матимуть свій салон краси. Аби підтримати втілення цієї чудової ідеї, Ірина Ванникова подарувала громаді сертифікат на придбання побутового обладнання для кімнат салону.

Село Шендерівка Стеблівської ОТГ має амбулаторію, колектив якої на чолі із завідувачем і сімейним лікарем Галиною Іванівною Ляшенко дуже дружній. Вони невтомні ентузіасти своєї справи, завдяки яким установа дуже охайна. Коментуючи цю подію на своїй сторінці у соціальній мережі, Ірина Ванникова зазначила, що їй було дуже приємно та цікаво поспілкуватися з ними щодо впровадження медичної реформи.

«Звичайно, не все так гладко на ділі, як на папері, але працівники цього медзакладу роблять усе, аби люди з чотирьох населених пунктів, які він обслуговує, якісно та вчасно отримували всю необхідну допомогу та консультацію», – написала керівник соціальних проектів МХП.

Головна проблема тут – мало людей. Через це сімейному лікарю складно набрати необхідну кількість пацієнтів. Аби підтримати цю амбулаторію загальної практики сімейної медицини, Ірина Ванникова подарувала Галині Іванівні та її підлеглим сертифікат на придбання електричного пристрою для підстригання рослинності, аби й надалі біля закладу було так само чисто й охайно, як є зараз.

Про це мальовниче село з великим натхненням розповідав під час зустрічі з керівником соціальних проектів МХП Станіслав Михайлович Двірняк. Цей вчитель математики, який багато років віддав невтомній праці в Шендерівській та Комарівській школах, справжній поет. Із-під його пера вийшли поетичні збірки «Між блискавиць» (1994 рік), «Душе моя, молись» (2005 рік), «Одцвітають жита» (2006 рік). Орієнтовно двадцять віршів Станіслава Михайловича покладені на музику. Цей талановитий чоловік – переможець районного творчого конкурсу «Наш сучасник» (1990 рік), має грамоту Національної спілки письменників України (2002 рік), а у 2007 році його нагородили дипломом лауреата районної мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького. За глибоко патріотичні вірші поет має подяку від Конгресу українців Канади.

Ірина Ванникова зазначила, що спілкуючись зі Станіславом Михайловичем, відчуваєш надзвичайну любов цієї непересічної людини до свого села та Батьківщини. Він надзвичайний співбесідник! Звичайно, така зустріч не обійшлася без подарунків. Від знаного у Корсунь-Шевченківському районі автора вона отримала кілька видань із пам’ятними підписами та побажаннями. Натомість Ірина Ванникова на пам'ять про цю незабутню зустріч подарувала Станіславу Михайловичу Двірняку справжній український коровай.

23082018 ванникова1

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd