Минулої п’ятниці відбулося засідання новоствореної комісії з присудження літературної премії імені Олекси Влизька. На ньому були присутніми й черкасці: член Спілки письменників України Валентина Коваленко та лауреат премії ім. Василя Симоненка, редактор сайту «Дзвін» Леонід Доценко, які також є членами комісії.

Основними питаннями, які мали розглянути члени комісії, було обрання нового її голови, заступника та секретаря.

Головуючий на зібранні Олексій Пірогов висловив думку про те, що нині час давати дорогу молодим, і очолювати комісію повинна саме молода, енергійна, відповідальна людина і запропонував кандидатуру спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Наталії Красіліч.

Присутня на зібранні член Національної Спілки письменників Валентина Коваленко наголосила, що допускати до конкурсу потрібно поезію та літературні твори справжньої літературної якості. І їхня оцінка теж має бути професійною. Оскільки Олекса Влизько був новатором, авангардистом, то саме такі твори мають оцінювати люди з подібними поглядами. Сама комісія повинна працювати злагоджено і професійно, без заангажованості.

Присутні підтримали на голову комісії кандидатуру спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Наталії Красіліч. Заступником обрали Олексія Пірогова, а секретарем — методиста методкабінету Любов Горбенко.

Леонід Доценко вніс пропозицію щодо збільшення розміру премії імені Олекси Влизька до 10 тис.грн, розглянути яку мають депутати районної ради на найближчій сесії.

Також було висловлено пропозицію щодо уточнення адреси, на яку мають надходити твори: Черкаська обл. м.Шпола,вул.Лозуватська,62, відділ культури і туризму райдержадміністрації (районна бібліотека для дітей, для конкурсної комісії).

Лариса БАЧИНСЬКА

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd