Днями працівники закладів освіти побували на прем'єрі балету «Діти ночі: Післяполуденний сон» Національного театру опери та балету імені Т.Шевченка.

Поціновувачі театрального мистецтва занурились у атмосферу вистави про міфічних істот Андрогінів.

У давньогрецькій міфології Андрогіни володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, яких Господь покарав за зухвалість і розділив на дві половинки - чоловічу і жіночу, приречені шукати одна одну. Саме звідси походить відома фраза «знайти свою половинку». Постановку створено хореографом і артистом Staatsbalett Berlin Олександр Абдукарімов. В головних партіях — прима Національної опери Катерина Кухар і Олександр Стоянов.

Головна тема балету — випробування, які треба пройти Андрогінам, щоб зрозуміти, що ж керує стосунками — пристрасть чи сильні високі почуття. Романтично-містична історія показана за допомогою готичних декорацій, сучасної хореографії і звичайно, музики - Антоніо Вівальді і Макса Ріхтера.

Колеги-освітяни отримали величезний заряд позитиву від побаченого. Чудова майстерність, бездоганна хореографія зачарували глядацьку залу,—повідомив на офіційній сторінці відділу освіти РДА голова районної організації профспілки Олег Тішков. 

Our website is protected by DMC Firewall!