У м. Кам’янець- Подільському, що на Хмельниччині, є  Галерея мистецтв. Там чудова атмосфера і досить унікальні мистецькі твори. Саме там я познайомилась із чудовою виставкою робіт Наталії Лашко та її сина Іллі з вишивки картин соломою. У  світі, окрім Наталі Семенівни та її сина Іллі, таким ремеслом займаються ще 3 осіб, а в Україні вони єдині. Вишивка соломкою, клаптикове шиття, аплікація, плетіння, арт-квілт, живопис – у своїх творах  Наталія Семенівна проявляє всю багатогранність свого таланту. У представлених роботах — народні мотиви та рідні для кожного українця образи жінки-вишивальниці, чумацького шляху, бандури, польових квітів тощо. Роботи Наталії Лашко добре знають не лише у Кам’янці-Подільському.

Як розповіла екскурсовод музею Наталія Харченко, роботи Наталії Лашко виставляються в музеях по всьому світу. Вони збагатили не одну приватну колекцію  в США,  Швейцарії, Польщі, Ізраїлі, Голландії, Англії, Франції.

 Наталія Лашко – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, уродженка Воронезької області (РФ),  випускниця Пензенського художнього училища та Харківського художньо-промислового інституту (за спеціальністю «Художнє декоративно-прикладне мистецтво»). З 1984 року художниця мешкає у Кам’янці-Подільському, де спершу працювала в історичному музеї-заповіднику «Кам’янець», потім викладала образотворче мистецтво в місцевому НВК № 9, а з 2005 по 2013 рік – у Кам’янець-Подільському державному університеті на кафедрі «Образотворче і декоративно-прикладне мистецтво». Її син Ілля – магістрант Харківської державної академії дизайну та мистецтв, переможець Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України».

                                                                                          Лариса Бачинська

29112018 Роботи Лаш

29112018 Наталія

29112018 Н.Лашко

29112018 Роботи Лашки

Our website is protected by DMC Firewall!