З нагоди Дня самоврядування у Шполянській РДА та міській раді Шполянської ОТГ відбулися урочистості, на яких відзначили кращих представників цієї ланки.

Голова Шполянської РДА Володимир Потапенко у своєму виступі наголосив на важливості місцевого самоврядування для налагодження тісної співпраці й об’єднання зусиль всіх представників влади району заради виконання основних показників економічного, соціального та культурного розвитку району, оперативного вирішення важливих питань життєзабезпечення громад та заможного життя на Шполянській землі. Володимир Миколайович висловив вдячність сільським головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування за роботу, побажав всім плідної праці на благо нашого краю та його жителів, благополуччя та успіхів.

Кращі представники органів самоврядування отримали грамоти Шполянської РДА, грошові нагороди, квіти.

Серед відзначених: керуючий справами Шполянської районної ради Сергій Гребенюченко; секретар виконкому сільської ради с. Бурти Олена Благовісна, секретар виконкому сільської ради с. Журавка Ольга Макодзей; головний бухгалтер сільської ради с.Бурти Тетяна Штельмах; сільський голова с. Водяне Наталія Кирченко; сільський голова с. Терешки Валентина Драчова; сільський голова с. Нечаєве Володимир Приходько; сільський голова с. Маслове Марія Олехнович; сільський голова с.Сигнаївка Сергій Ошовський; сільський голова с.Топильна Михайло Барбаш; сільський голова с.Ярославка Віталій Фартушний; голова Матусівської ОТГ Василь Колісник.

Голова райкому профспілки працівників державних установ району, Ольга Шпиця вручила грамоти райкому профспілки головним бухгалтерам — Лип’янської сільської ради Ользі Кравець, та Сигнаївської сільської ради Валентині Сокур.

За пропаганду здорового способу життя, перемогу в обласних змаганнях спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування 2018 року подяки оголошено секретарю Терешківської сільської ради Наталії Скляр та сільському голові Надточаївської сільської ради Миколі Шевченку. Начальником 17 державної пожежно-рятувальної частини Олександром Руденком грамотами за важливу участь у розвитку пожежно-рятувальної служби Шполянського району був відзначений голова Лип’янської сільської ради Сергій Іщенко та його колега з Терешок Валентина Драчова.

Концертну програму до свята подарували присутнім художні колективи районного та Надточаївського будинків культури.

З нагоди Дня місцевого самоврядування урочистості відбулися і в залі Шполянської міської ради.

Голова міської громади Сергій Кравченко зазначив, що місцеве самоврядування сьогодні відіграє значно більшу роль ніж будь які органи виконавчої влади. Також є визначальним чинником регіонального розвитку України та соціально-економічного відродження територіальних громад. Тому у працівників самоврядних органів Шполянської ОТГ чимало задумів, планів, які обов’язково будуть втілюватись у життя і на цьому шляху вони налаштовані на тісну співпрацю та відкритий діалог з громадою.

Зі свого боку Сергій Кравченко побажав колегам наполегливості під час виконання професійних обов’язків, нових здобутків та здійснення життєвих планів і сподівань. До привітань також приєднався депутат міської ради Віктор Мадюдя, який від імені всього депутатського корпусу зичив всім добра, любові та миру.

Цього дня за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в роботі, особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування фахівців структурних підрозділів виконавчих органів влади було нагороджено грамотами Шполянської міської ради.

Святковий настрій учасникам заходу подарували творчі колективи Центру культури да дозвілля та артисти Лебединського сільського будинку культури.

22122018 міська рада 1

22122018 міська рада 4

DMC Firewall is a Joomla Security extension!