«Віддалений гавкіт собак»: фільм про 10-річного Олега з Донбасу увійшов до шорт-листа Оскара Фільм The Distant Barking of Dogs виробництва Данії, Швеції та Фінляндії розповідає історію 10-річного Олега з Донбасу, який живе біля лінії фронту.

Фільм про хлопчика з Донбасу «Віддалений гавкіт собак», знятий режисером з Данії, увійшов до короткого списку кінопремії «Оскар.

 Стрічка стала однією з 15 претендентів на перемогу в номінації «Кращий документальний повнометражний фільм».

 «Тепер ми у списку 15 найкращих документалок світу. У січні назвуть п’ятірку номінантів. Пліч-о-пліч з нами такі неймовірні конкуренти, що аж дух перехоплює…», — написав у Faсebook асистент режисера фільму Азад Сафаров.

 Відпочатку на цю номінацію подалися 166 фільмів. П’ятірку основних номінантів оголосять у січні 2019 року - за місяць до церемонії «Оскар» у Лос-Анджелесі.

 Разом із фільмом про Донбас до шорт-листа також увійшли документальні стрічки: «На її плечах», RBG, «Чи будеш моїм сусідом?», «Злочин+кара» тощо.

Документальний фільм The Distant Barking of Dogs виробництва Данії, Швеції та Фінляндії розповідає історію 10-річного Олега з Донбасу, який живе біля лінії фронту.

 Фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, чиє життя перевернулося догори ногами через війну на Донбасі. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже залишили їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.

 Фільм знімали в селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. Село Гнутове поблизу Маріуполя перебуває під контролем України, але регулярно потрапляє під обстріли.

Our website is protected by DMC Firewall!