З нагоди річниці від дня народження видатного поета Василя Симоненка у Публічній бібліотеці ім. А. Кримського  Шполянської ОТГ відбулась виставка книг. Працівники закладу  представили  книги і твори письменника, які він написав протягом свого короткого життя, — повідомила прес-служба ОТГ.

Видатний український письменник-шістдесятник Василь Симоненко народився 8 січня 1935 року. Хоча батьківщина славного сина України й на Полтавщині, його ім’я навічно пов’язане із Черкащиною. Після закінчення університету В. Симоненко жив і працював у м. Черкаси, у редакціях газет «Молодь Черкащини», «Черкаська правда», власним кореспондентом «Робітничої газети». Не випадково Василя Симоненка називають одним із спадкоємців Т. Шевченка.

Василь Симоненко писав поезії, провідною темою яких є любов до рідної землі, відповідальність за її долю, новели, пробував створити кіносценарій зі студентського життя, став автором численних статей, театральних і літературних рецензій. Створив три казки для дітей і дорослих.

У Черкасах  є вулиця  й бібліотека його імені, є музеї і музейні кімнати, а особливе місце займає премія його імені.

Our website is protected by DMC Firewall!