29 червня, напередодні Дня молоді, на центральній площі Шполи відбувся ювілейний обласний фестиваль популярної рок- та поп-музики «Свято без приводу». Цьогоріч йому виповнюється 25.

Незабутній драйв гостям свята дарували добре відомі на Черкащині та за її межами команди: гурти «Театр світла» Катеринопільського будинку культури, «Time» c. Степанки, «OneManCinema» м. Шпола, «LOVECITY» — с. Мошни, джаз-дует із м.Корсунь-Шевченківський, народна аматорська ретро-група «Хроноскоп» м. Ватутіне, народно-аматорський рок-гурт «Постскриптум» м. Ватутіне, народно-аматорський естрадно-оркерстний «Угольок» (Ватутіне), гурт «Vesta» м. Черкаси. Також грав на святі Анатолій Глек із Мокрої Калигірки.

Глядачі були вражені виступами, публіка постійно збільшувалась та дарувала гучні оплески. А наймолодші гості демонстрували свою прихильність артистам нестримними танцями біля сцени.

Гурти-учасники отримали грамоти та подарунки за вагомий внесок у розвиток сучасної української молодіжної культури, високий рівень виконавської майстерності та активну громадянську позицію.

— Відділ культури і туризму дякує Черкаському обласному центру народної творчості та культурної освітньої роботи, районному Будинку культури імені М. Гоголя, нашим гостям, які прибули з різних районів нашої області, тим, хто допомагав їм в цій поїздці, а також всім, хто прийшов на свято. Щира подяка кандидату в народні депутати Ірині Ванниковій, за сприяння якої пройшов цей фестиваль, — коментує начальник відділу культури та туризму Анатолій Лозовий на своїй сторінці у Facebook.

ЮЛІЯ ЗАРУДНІЦЬКА

безприводубезприводу2

Our website is protected by DMC Firewall!