Минулої п’ятниці жителі Шполянської громади вшанували одну із головних святинь українського народу — Державний прапор України. Він прийшов до серця кожного українця тернистим та непростим історичним шляхом, проте на віки утвердився для нас знаком національної єдності, честі, гідності, історії та сьогодення.

У цей день шполяни згадали колосальне значення державного символу і зібрались на площі Героїв Майдану (центральна площа міста) на святковий флешмоб.

Жителів громади привітав заступник міського голови Сергій Заєць.

— Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу – Україну, — зазначив заступник.

Учасники АТО та ООС отримали державні відзнаки

З нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України урочистості відбулися біля знаку Географічного центру України.

Військовим комісаром Шполянського Русланом Безшийшком було вручено державні відзнаки учасникам АТО та Операції Об’єднаних Сил на сході нашої держави.

Відповідно до наказу Шполянського районного військового комісаріату від 21.08.2019 № 102 «Про заохочення учасників бойових дій з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України» відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручено солдатам Сергію Ковальському, Олександру Рябоконю, нагрудний знак «Ветеран війни- учасник бойових дій» молодшому сержанту Олександру Бурківському , старшому солдату Святославу Бондаренку, солдату Тарасу Дашку, нагрудний знак «Учасник АТО» старшим солдатам Констянтину Курінному та Олегу Кайгородову, солдату Руслану Білаші.

Our website is protected by DMC Firewall!