29 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття нової групи  у дошкільному навчальному закладі “Малятко” у с. Матусів.

    Першим кроком до досягнення мрії стала перемога громади у проекті “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”. За кошти Європейського союзу та Організації Об’єднаних націй, а також кошти обласного, районного, сільського бюджетів і внески місцевих спонсорів було проведено ремонт приміщення, встановлено енергозберігаючі вікна, ремонти стель, стін, підлоги, облаштовані санітарні кімнати, закуплені меблі. Не обійшлося й без допомоги с/г виробників, долучилися до облаштування групи для своїх діток і батьки.

   Нових мешканців дитячого садка та їхніх  батьків привітали районні керівники та  побажали їм гарно проводити час у садку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими, а також вручили іграшкові набори та делегували кошти з районного бюджету на два банери.  Представники батьківського колективу висловили подяку тим, хто долучився до цієї доброї справи та вручили подарунки дітям та закладу.

    Окрасою свята став концерт, підготовлений вихованцями закладу.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!