Щороку вихованці Шполянської станції юних натуралістів беруть участь у Всеукраїнському фестивалі садівництва «Україна — сад», який проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Організаційно-методичне забезпечення проведення фестивалю здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

   Дійство має на меті відродження садівництва в Україні, підвищення ефективності роботи на шкільних навчально-дослідних ділянках із садівництва, підготовки школярів до активної професійної самореалізації та підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді. Діти залучаються до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи, у них проявляються здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі садівництва. Завдання наставників — вчасно виявити ці задатки в дитини та посприяти розвинути їх. Важливо демонструвати практичні результатів роботи творчих учнівських об’єднань садівничого профілю, створювати умови для творчої самореалізації учнів. обмін досвідом роботи з організації дослідницької роботи із садівництва. Ми, вчителі, і намагаємося цьому всебічно сприяти.

   Нинішнього року переможцями на обласному етапі фестивалю стали вихованці гуртка «Юні друзі природи» Шполянської районної станції юних натуралістів: Руслана Гузей, Ірина Русіна, Каріна Удовик, які поїхали  у м.Київ  до Національного еколого-натуралістичного центру захищати честь Черкаської області. Повернулися дівчатка із перемогою — вони зайняли третє призове місце за свою роботу: «Прискорене розмноження винограду сорту Лора-Флора у теплиці», за що були нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та путівками до Всеукраїнського табору «Молода гвардія». Вітаємо наших юних призерів!

Світлана ПЕРЕМОТ, методист Шполянської районної станції юних натуралістів 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd