3-го вересня 2018 року стало знаменним не лише для учнів, батьків та вчителів Станіславчицького НВК, а й для усіх жителів села. Адже не кожного року школа, яку відвідують їхні діти та внуки, відзначає день народження. Станіславчицький НВК зустрів свій 50-річний ювілей.

З нагоди свята уже зранку до стін своєї другої домівки поспішали ті, хто в далекому 1968 році став першокласником, випускником чи просто учнем, який продовжив своє навчання у новому приміщенні. Хвилююче звучали слова учителів-ведучих свята про початок будівництва, про великі зусилля  тих, хто навчав і навчався, в оформленні шкільних кабінетів та благоустрою території школи. Присутні на святі впізнавали себе і своїх однокласників на слайдах, коментували зображені на світлинах епізоди шкільного життя, згадували директорів та учителів, які працювали в цей період.

На прохання присутніх ансамбль учителів виконав пісню-оду учителю «Вчителько моя», яку підхопили усі випускники минулих років.

Коло пошани зробили батьки-випускники минулих років разом зі своїми дітьми-учнями, які навчаються у школі зараз. Тато чи мама, а то й удвох, а в декого ще й бабуся чи дідусь можуть багато чого розповісти про свої шкільні роки у Станіславчицькій восьмирічній, неповній середній, загальноосвітній І-ІІ ступеня школі.

Свято  видалося багатим на сюрпризи: учні школи подарували присутнім флешмоб «День народження», а присутні на святі голова Матусівської ОТГ Колісник Василь Васильович, заступники Горя С.О., Денисенко Л.М. подарували дітям і школярам ігровий майданчик, щоб і вчилися добре, і мали змогу відпочити. З теплими словам и вітання звернувся до присутніх голова Шполянської РДА Потапенко В.М.

Наприкінці присутніх чекав ще один сюрприз — великий святковий торт з ювілейно цифрою 50. Радості малюків не було меж, адже день народження виявився справжнім, із тортом! Поволі розходилися гості, зробивши екскурсію по школі, відвідавши святково прикрашені  класи, які ще пам’ятають їхній сміх, перші успіхи і перші сльози. І хоч час нестримно летить вперед — переконана: зустріч ця незабутня  для тих, хто через своє життя проніс трепетну любов до рідної землі, рідного села, рідної школи.

Лариса БОБОШКО, директор Станіславчицького навчально- виховного комплексу

DMC Firewall is a Joomla Security extension!