Минулого тижня КЗ «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської ОТГ приймав гостей з різних куточків області. На його базі два дні проходив обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти на тему «Основні тенденції розвитку закладів позашкільної освіти в умовах реформування освіти».

Педагоги знайомилися з діяльністю освітніх закладів в умовах децентралізації на прикладі Шполянської міської об`єднаної територіальної громади. Вони залюбки взяли участь у майстер-класах, у краєзнавчій екскурсії по нашому місту, під час якої гості відвідали маєток Абази, зробили фото на згадку в географічному центрі України.

Присутніх на семінарі привітав голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, зазначивши, що саме такі заходи дають можливість побачити успішний результат діяльності педагогів-позашкільників, досягнення і творчі здобутки вихованців, реальне втілення цікавих ідей. Про інвестиції в навчання дітей, як головної запоруки майбутнього України розповіла начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Наталія Коваль.

Відвідали учасники семінару і комунальні заклади «Шполянський центр еколого-натуралістичного напрямку учнівської молоді» та «Шполянський центр дитячо-юнацької творчості».

По завершенню семінару директор КЗ «Черкаський ОЦНТТУМ» П.В.Торба вручив грамоти і подяки голові ОТГ С.В Кравченку та директору КЗ «Шполянський ЦНТТУМ» Л.О.Усик.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd