Днями на Шполянщині побувала куратор проекту «Освіта без кордонів» Тетяна Остапенко, яка зустрічалася з батьками та випускниками міських шкіл, котрі мріють про навчання за кордоном, аби надати інформацію щодо умов вступу у навчальні заклади Польщі.

Проект «Освіта без кордонів» діє впродовж уже 12 років. Це українсько-польське консультаційне агенство у сфері освіти, що допомагає українцям вступити на навчання до Польщі, Канади, Латвії.

Як зазначила пані Тетяна, проект представляє в Україні престижні виші та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їхнього імені з правами приймальної комісії.

Куратор  розповіла про можливості та умови отримання освіти за кордоном. Надала  інформацію для того, щоб кожний охочий міг скористатися цією можливістю і зробити свідомий вибір де і для чого варто отримувати освіту.

Тетяна Миколаївна  заначила, що для того, аби скористатися проектом, потрібно зробити кілька кроків: заповнити заявку абітурієнта на сайті www.proekt-obk.com; отримати консультацію щодо вибору навчального закладу, напрямку, спеціальності, процесу навчання за кордоном, порядку оплати та проживання; обрати навчальний заклад, напрямок, спеціальність; пройти співбесіду в офісі, надати необхідний пакет документів та укласти договір. Всі ці нюанси можна буде обговорити при наступних зустрічах, які плануються проводитися у нас, або звернувшись до куратора, який працює на громадських засадах, за тел.:(097) 550-42-65. Наразі триває пошук приміщення для майбутнього офісу проекту «Освіта без кордонів», де  майбутні абітурієнти зможуть  отримувати всю необхідну інформацію та проходити співбесіду. 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd