Днями на Шполянщині побувала куратор проекту «Освіта без кордонів» Тетяна Остапенко, яка зустрічалася з батьками та випускниками міських шкіл, котрі мріють про навчання за кордоном, аби надати інформацію щодо умов вступу у навчальні заклади Польщі.

Проект «Освіта без кордонів» діє впродовж уже 12 років. Це українсько-польське консультаційне агенство у сфері освіти, що допомагає українцям вступити на навчання до Польщі, Канади, Латвії.

Як зазначила пані Тетяна, проект представляє в Україні престижні виші та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їхнього імені з правами приймальної комісії.

Куратор  розповіла про можливості та умови отримання освіти за кордоном. Надала  інформацію для того, щоб кожний охочий міг скористатися цією можливістю і зробити свідомий вибір де і для чого варто отримувати освіту.

Тетяна Миколаївна  заначила, що для того, аби скористатися проектом, потрібно зробити кілька кроків: заповнити заявку абітурієнта на сайті www.proekt-obk.com; отримати консультацію щодо вибору навчального закладу, напрямку, спеціальності, процесу навчання за кордоном, порядку оплати та проживання; обрати навчальний заклад, напрямок, спеціальність; пройти співбесіду в офісі, надати необхідний пакет документів та укласти договір. Всі ці нюанси можна буде обговорити при наступних зустрічах, які плануються проводитися у нас, або звернувшись до куратора, який працює на громадських засадах, за тел.:(097) 550-42-65. Наразі триває пошук приміщення для майбутнього офісу проекту «Освіта без кордонів», де  майбутні абітурієнти зможуть  отримувати всю необхідну інформацію та проходити співбесіду. 

Our website is protected by DMC Firewall!