Вивчення французької мови – процес складний, але багатогранний і цікавий, очевидно,що саме ця мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і, безумовно, є потребою часу.

Учні 6-І класу, які тільки другий рік вивчають французьку мову як другу іноземну мову, з ентузіазмом долучились до проведення тижня французької мови, який був спрямований на популяризацію вивчення мови Вольтера, О.Дюма, Моне та Мане, Шарля Азнавура, Мірей Матьє, Джо Дасена, Патрісії Каас…. в рамках року французької мови в Україні.

Заходи, проведені протягом цього тижня, сприяли розширенню світогляду учнів школи. Адже власноруч виготовлені стіннівки, підготовлені учнями 6-І класу та їхніми батьками, представляли Францію, її видатних людей в галузях літератури, мистецтва, науки, культури, техніки, машиноіндустрії, світу моди, спорту та сприяли формуванню лінгвокраїнознавчої компетенції учнів школи. А підготовлені відеоматеріали по визначних місцях Франції, по музеях Парижу, відеокліпи популярних співаків, які транслювались в холі школи, створювали неповторну атмосферу Франції, що сприяло розвитку у школярів мотивації до оволодіння іноземною мовою, розвитку їх творчих здібностей, естетичних смаків.

У понеділок було оголошено план проведення тижня французької мови. Учні 5—11 класів взяли участь у загальношкільному квесті «Захоплюючий світ Франції». А середу 28 листопада було оголошено Днем французької мови в школі, під час якого учні 6-І класу разом з класним керівником Тамарою Кравченко продемонстрували свої успіхи в вивченні мови, запросивши всіх бажаючих на позакласний захід «Розмовляти французькою – це так цікаво!».

Крім цього учні 6-І класу долучились до Всеукраїнського конкурсу «Monlogementidéal»,створивши презентації - проекти свого улюбленого, майбутнього житла. Тож всі учні класу та їхній вчитель Тамара Кравченко із нетерпінням чекають на результати конкурсу, який буде оголошено 19 грудня 2018 року!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd