Ще задовго до випускного вечора, який у Васильківському НВК I-III cт. святкували минулого четверга, в стінах цього закладу розпочалась підготовка вже до нового навчального року.

У класних кімнатах фарбують підлогу. На першому поверсі школи, де замінено шість вікон, за сприяння соцпартнерів ГК «ЛНЗ» зроблено відкоси, закуплено нові карнизи. У кабінеті захисту Вітчизни проведено ремонт, і, головне — зроблено підвісну стелю.

Як розповідає директор Васильківського НВК I-III cт. Наталія Мотрич, цей клас найбільше з усіх потребував ремонту, адже висота цього приміщення сягає майже 5 м, а підвісна стеля дозволить узимку підтримувати потрібний температурний режим. Будівельники виконали роботи швидко і якісно.

Підвісну стелю у цьому кабінеті ми зробили аналогічну тій, яку нещодавно оновили у класі зарубіжної літератури — фірми  Armstrong,— розповідає директор ПОП «Нива» ГК «ЛНЗ» Олег Кошовий. — Також придбали для облаштування відкосів гіпсокартон, інші матеріали, для косметичного ремонту — фарби. Словом, все обіцяне для проведення ремонту закупили і виконали.

Батьки учнів, які навчатимуться у цьому класі, радіють, що їхні діти матимуть затишні умови для навчання. Зокрема, Лідія Фуркало, Ірина Павлюк та Людмила Фуркало, які безпосередньо допомагають у проведенні ремонтних робіт у школі, висловлюють вдячність за створення затишку для їхніх діток.

А перед початком навчального року на дітей та учнів цього навчального закладу чекає ще один сюрприз. Соцпартнери пообіцяли придбати для школи телевізор та ноутбук.

соцпартнвд2соцпартнерствовдії

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd