Новий сучасний стадіон, який відповідатиме стандартам УЕФА, вже цього літа з’явиться в селі Лебедин. Спонсором та ініціатором будівництва виступив Лебединський насіннєвий завод.

— Громада села неодноразово зверталася до нас із проханням допомогти у будівництві, оскільки раніше тут був стадіон із жахливим покриттям, на якому неможливо було займатися спортом і, тим більше, проводити футбольні матчі, — розповідає директор Лебединського насіннєвого заводу Анатолій Ткаченко. — А тепер буде сучасний спортивний комплекс на 300 посадкових місць з роздягальнями, трибунами, автоматичним поливом поля, огорожею та освітленням.

Вартість будівництва — близько 5 мільйонів гривень. Будівельні роботи розрозпочалися восени 2015 року, а завершити роботи планують вже до 1 серпня цього року.

— Хочемо на День села провести перший матч на новому стадіоні. Наразі вже огороджено територію, закладено поливну систему, завезено ґрунт, зараз відбувається будівництво трибун, опорної стійки і роздягальні. З 20 квітня плануємо засіяти поле травою, — ділиться планами Анатолій Ткаченко.

Новозбудований стадіон передадуть на баланс місцевої школи, і він стане зручним майданчиком для тренувань школярів та членів спортивних гуртків та секцій.

Планується також, що на стадіоні проводитимуться футбольні матчі та змагання всеукраїнського рівня.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).

DMC Firewall is a Joomla Security extension!