Золота нагорода на всеукраїнському турнірі «Українка»

24 листопада вже втретє місто Дніпро приймало у себе всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка».

Цього року турнір представляли близько 200 юних дзюдоїсток у віці від 10 до 15 років, з Сум, Ірпеня, Житомира, Харкова, Орєхова, Кременчука, Черкас, Надвірної, Любомля та багатьох інших міст. В ньому взяла участь і шполянка Валерія Сморщок, вихованка тренера Михайла Оберемка Матусівської ДЮСШ.

— На турнірі була присутня наша зіркова чемпіонка світу Даша Білодід і своєю посмішкою та автографами мотивувала юних дзюдоїсток. — Наша Лера після спілкування з чемпіонкою показала чудову боротьбу і заслужено здобула золоту нагороду — до своєї колекції та до колекції нагород Матусівської ДЮСШ, повідомив  на своїй сторінці у facebook  тренер із дзюдо Матусівської ДЮСШ Михайло Оберемок і висловив щиру вдячність за фінансову підтримку приватному підприємцю Максиму Доценку.

Бронза — з  «Осіннього кубку Ратібору»

02122018 Чалий

А тижнем раніше в Вінниці проходив турнір з дзюдо «Осінній кубок Ратібору». У результаті серйозної, напруженої боротьби вихованець Матусівької ДЮСШ шполянин Дмитро Чалий виборов ІІІ місце і додав бронзову медаль до своїх уже численних нагород. Фінансову підтримку для участі у змаганнях надав Шполянський завод продтоварів.

Our website is protected by DMC Firewall!