Фельдшер Наталія ДУБИНА.

Фельдшер Наталія ДУБИНА.

У нинішній час важко знайти таку галузь медицини, яка б не потребу­вала донорської крові для лікування хворих.

У щирості цих слів можна легко пересвідчитись, завітавши до Скота- рівського ФАПу, яким завідує фельдшер Наталія Дубина.

Важко не помітити, з якою ува­гою і теплом ставиться вона до своїх односельчан, які приходять по ме­дичну допомогу до сільського ФАПу. Приємно слухати і як відгукуються про неї самі пацієнти.

— Це наше спасіння у такий важкий час, — каже літня пацієнтка Наталії Вікторівни, яка нині прихо­дить до ФАПУ для маніпуляцій. — Мені щороку навесні і восени дово­диться проходити тут курс лікування, який призначають фахівці районної лікарні. Тож і я, і інші сільські люди, що звертаються до пункту, вдячні за таку увагу до нас.

Сама ж Наталія Дубина зізнається, що дуже любить і свою робо­ту, і людей села, з якими зріднилася за ці 25 років роботи у сільській медицині.

Вона показує затишні кабінети відремонтованого ФАПУ. Завдяки проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який Скотарівська сільська рада виграла кілька років тому, лікарняне приміщення набуло зовсім нового респектабельного вигляду.

— У 2013 році тут проведе­но капітальний ремонт, повністю замінено дах, оббито сайдингом зовнішній фасад приміщення, — розповідає Наталія Вікторівна. — В огля­довому, маніпуляційному та кабінеті фельдшера теж зроблено ремонт. В приміщені збудовано санвузол, є тепер і дитяча кімната, де перебуває малеча, якій проводяться щеплення чи та, яку батьки приводять на огляд. Маємо холодну і гарячу воду, — ділиться фельдшер. — Батареї нам встановило СПОП «Відродження», закупило це підприємство нещодав­но і меблі, за що ми їм щиро вдячні.

У щоденній роботі Наталії Дубині допомагає молодший медпрацівник Наталія Кулик.

Майже щороку, на урочистстях з нагоди Дня медичного працівника, серед кращих працівників первинної ланки районної мережі охоро­ни здоров’я називають і прізвище фельдшера зі Скотаревого Наталії Дубини. Вона впродовж трьох скли­кань була депутатом Скотарівської сільської ради, а нині є депутатом районної ради, членом комісії з пи­тань охорони здоров’я.

У професійне свято хочеть­ся побажати усім працівникам сільської медицини здоров’я і на­снаги, людської вдячності і пова­ги. А ще — любити свою роботу, і з гідністю нести звання пред­ставника найгуманнішої у світі професії, яка стоїть на варті найціннішого, що є у людини, — її життя.

Лариса БАЧИНСЬКА. 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!