ЛІКНЕП ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Метою будь-якого медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків. Проведення обов’язкових медичних заходів сприяє виявленню на початковій стадії професійних захворювань у працівників, встановлення, у разі необхідності, медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт.

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) та періодичних медоглядів працівників, забезпечити за свій рахунок позачерговий медичний огляд працівників за заявою працівника, якщо він вважає, що погіршення стану його здоров’я пов’язане з умовами праці. А також за власною ініціативою, якщо стан здоров’я працівника не дозволяє йому виконувати свої трудові обов’язки.

У чинному законодавстві України чітко визначено категорії працівників, наведено перелік професій, видів діяльності, виробництв і організацій, співробітники яких підлягають обов’язковим медичним оглядам.

Для проведення попереднього (періодичного) медичного огляду працівників роботодавець повинен укласти або вчасно поновити договір із закладом охорони здоров’я та надати йому список працівників, які підлягають такому огляду. Список складається у 4-х примірниках. Один залишається в роботодавця, другий надсилається до лікувально-профілактичного закладу (ЛПЗ), у якому й проходитиме медогляд, третій — закладу державної санітарно-епідеміологічної служби, четвертий — до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

За результатами медогляду оформляється заключний акт, який відображає стан здоров’я всіх пра-цівників, які пройшли обстеження, виявлення протипоказання щодо подальшої роботи у окремих з них, інші фактори. Зазначені в акті вимоги є обов’язковими до виконання для працівника і роботодавця. Результати медоглядів зобов’язують роботодавців поліпшувати умови праці працівників для забезпечення безпеки їх здоров’я.

Роботодавець має право, в установленому законодавством порядку, притягнути працівника, який ухиляється від проходження обо-в’язкового медичного огляду, до дисциплінарної відповідальності, а також зобов’язаний відсторонити його від виконання роботи без збереження заробітної плати.

Багаторічний досвід свідчить, що значно дешевше забезпечити своєчасне проведення профілактичних заходів із запобігання нашої роботи захворюванням та іншим професійним випадкам загрози здоров’ю працівників, спричиненими умовами праці, ніж потім ліквідувати їх наслідки.

Відділення Фонду страхування від нещасних випадків та профзахворювань у Шполянському районі нагадує працівникам про необхідність належним чином дбати про власну безпеку та не нехтувати своїм здоров’ям. Відповідно до чинного законодавства працівник має право відмовитись від виконання роботи, яка загрожує його життю, здоров’ю та протипоказана за станом здоров’я.

а перших ознак загальних захворювань звертатися до медичних закладів для встановлення причини та своєчасного лікування. Своєчасно проведена діагностика та терапія може зберегти ваше життя.

Нагадуємо роботодавцям, що при відділенні Фонду, що знаходиться на вулиці Благовісній (колишня Калініна), 1, діє консультаційний пункт, де роботодавці можуть отримати безкоштовні консультації щодо створення ними безпечних та не-шкідливих умов праці та отримати необхідні для цього документи.

Наталія ТКАЧЕНКО,
страховий експерт відділення ФСНВ.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd