У березні цього року на Шполянській підстанції швидкої медичної допомоги з’явився спеціалізований реанімобіль. Такий довгоочікуваний подарунок установі зробили завдяки співфінансуванню бюджетів міської ОТГ, районного, обласного та спонсорської допомоги постійних соціальних партнерів Шполянської громади — ГК «ЛНЗ».

— Сьогодні цей автомобіль використовується для екстрених випадків при стенокардіях, інсультах, інфарктах, тяжких травмах, при ДТП, при транспортуванні тяжкохворих для госпіталізації в обласні медичні установи,— розповів «Шполяночці+» завідувач Шполянської  підстанції швидкої медичної допомоги Анатолій Шрам.— Машина повністю оснащена сучасним медичним обладнанням — кисневим інгалятором, електрокардіографом, дефібрилятором, твердими і м’якими ношами, надувними подушками та матрацами, що дає можливість надавати професійну екстрену допомогу при зазначених випадках. За реанімобілем закріплена дві лікарські бригади, досвідчені водії.

— З початку року зафіксовано 6 інфарктів, 40 інсультів, 21дорожньо-транспортна пригода з 28 потерпілими,— зазначає Анатолій Дмитрович.— На щастя, жоден хворий у кареті швидкої допомоги не помер, всім вчасно надано кваліфіковану допомогу і доставлено до медустанов для лікування.

Слід зазначити, що сьогодні на підстанції працює 4 лікарі, 12 фельдшерів, 2 молодших медпрацівники та 12 водіїв. У розпорядженні медиків три автомобіля: два з них мають «стаж» понад десять років і потребують  термінової заміни на сучасні, та новий  реанімобіль, який тепер і виручає.

Лариса БАЧИНСЬКА

DMC Firewall is a Joomla Security extension!