Шановні ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій жителів Шполянської громади і району!

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо одне із головних свят держави — День захисника України, і щиро вітаємо тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

День захисника України — це свято для сучасних воїнів та суспільства в цілому, воно має особливий і важливий зміст, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Цей день символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України — мужність та героїзм українських козаків, незламних повстанців,  ветеранів Другої світової війни. Тому на Покрову слід вшановувати пам’ять усіх, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога.

Нині цю доблесну когорту поповнюють і сучасні герої, які на східних теренах України борються за незалежність і суверенітет держави, продовжуючи багаті традиції і славні справи предків.

Тож складімо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм покровом Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, плекала мужність українських військовослужбовців й оберігала їхні життя.

У цей світлий день бажаємо всім міцного здоров’я, миру та щастя. Твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

З повагою,

 

міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

 

голова Шполянської районної ради

Олександр Кузуб

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd