Почесною грамотою районної ради нагороджено капітана служби цивільного захисту населення, провідного фахівця Шполянського РВ УДСНС України в Черкаській області Віктора КРАСІЛІЧА.

Почесною грамотою районної ради нагороджено капітана служби цивільного захисту населення, провідного фахівця Шполянського РВ УДСНС України в Черкаській області Віктора КРАСІЛІЧА.

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА

День працівників цивільного захисту України або День рятівника, як його ще називають, працівники служби Шполянщини відзначали 17 вересня. А напередодні — минулої п’ятниці, біля приміщення Державної пожежно-рятувальної частини №17 УДС НС України в Черкаській області пройшли урочистості з нагоди професійного свята рятувальників.

Вишикувавшись біля частини, приймали вони вітання своїх колег, керівництва району та міста, підприємців, представників молоді.

Наших рятівників прийшли привітати голови райдержадмінстрації і районної ради Володимир Потапенко та Олександр Кузуб, заступник міського голови Віталій Плетінь, приватні підприємці Світлана Плахотнюк, Павло Мальчик, Максим Доценко, заступник директора ТОВ «ФРЕД КАПІТАЛ» Олександр Акименко, ветеран служби цивільного захисту Олександр Корнієнко.

Кращих працівників служби цивільного захисту населення відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад. Зокрема, їх отримали Вадим Любовцев, Іван Рабенко, Костянтин Антонов, Віктор Красіліч, Олександр Авраменко та Сергій Реп’ях. Ветеранам служби, присутнім на заході, вручили квіти.

Віршовані вітання рятувальникам цього дня дарували учні міської школи №3-гімназії, а хореографічні композиції — танцювальний колектив «Еліт» районного будинку культури. На знак вдячності артисти отримали від своїх старших друзів солодощі.

Спрацювали, як американська служба порятунку 911

ok02До речі, якраз у дні свого професійного свята працівникам служби довелося скласти ще й іспит на професійну придатність у надзвичайній ситуації, до якої потрапив десятирічний хлопчик, граючись з однолітками у дворі багатоквартирного будинку (у Шполі, на вулиці Соборній). Він заліз на дерево і, піднімаючись по його стовбуру, не втримався, послизнувся і коліном потрапив між двома великими гілками. На допомогу прийшли медики швидкої допомоги, що знаходиться поруч, але всі спроби виявилися марними, і без спеціального інструмента тут було не обійтись. Тож мешканці будинку одразу ж викликали МНС-ників.

Рятувальники прибули миттєво, — розповідають очевидці цього випадку. — Вони так швидко і професійно все зробили, що ми просто замилувалися їхніми злагодженими рятувальними діями. І так приємно стало, що наша служба працює не гірше, аніж служба порятунку 911 в Америці. На щастя, хлопчик не зазнав травм, все обійшлося.

Гадаю, що саме ось така проста людська вдячність і є для наших рятувальників найкращим подарунком до свята.

Лариса БАЧИНСЬКА.

Our website is protected by DMC Firewall!