Дорога обласного значення у Лебедині

Дорога обласного значення у Лебедині

У селах Шполянського району нинішнього літа реалізуються плани з поліпшення стану доріг, що є одним із найбільш пріоритетних очікувань громадян. Дороги ремонтують, використовуючи різні ресурси — обласного та місцевих бюджетів, а також кошти соціальних партнерів.

Так, за рахунок соцпартнерських коштів ГК «ЛНЗ» у Сигнаївці проведено ямкові ремонти доріг на вулицях Незалежності та Бугаївка на суму 200 тис. грн та на центральній вулиці села Топильна на суму 250 тис. грн.

У Водяному в свою чергу дороги ремонтують за кошти сільського бюджету в рамках програми соціально-економічного розвитку села на поточний рік. За словами сільського голови Наталії Кирченко, на ці цілі передбачено в цьому році близько 97 тис грн.

 Проводяться ремонтні роботи дорожнього покриття і на території Матусівської ОТГ, зокрема, завершено капітальний ремонт частин доріг вулиць Богдана Хмельницького та Перемоги в с. Матусів та частини дороги вулиці Центральна у Станіславчику. Як повідомляють у Матусівськійц сільській раді, тривалий час ці дороги були не в найкращому стані, але завдяки проектам Матусівської громади частини цих доріг покриті асфальтним покриттям.

Помітним є виконання розпорядження Черкаської ОДА від 17.05.2018 №324 з ремонту доріг на Шполянщині. Як відомо, у перелік доріг обласного значення, які ремонтуватимуться у 2018 року, увійшли і чотири дороги Шполянського району, на ремонт яких виділено кошти в сумі 12 млн. 349 тис. грн та 2 млн. 200 тис. 461 грн — пів фінансування з місцевих бюджетів.

Так, на  ділянці  автошляху обласного значення О 242008 /Т – 24-01 Городище – Шпола – Новоукраїнка – Бобринець – Устинівка/ – Лебедин – Журавка – Капітанівка, під’їзд до Лебединського монастиря — вже стелиться асфальтне покриття. Загальна вартість цього проекту становить 3 млн. 769 тис. 991 грн, з них 2 млн. 900 тис. грн — субвенція державного бюджету та 869 тис. 991 грн — кошти районного та сільських бюджетів.

За  результатами  тендерних процедур ці роботи проводить підприємство «Трансмеханізація» м. Київ. Наразі дорожники переходять до наступного об’єкту — ремонту окремих ділянок автошляху обласного значення О 242018 Шпола – Іскрене – Ватутіне. Загальна вартість цього проекту становить 1 млн. 300 тис.грн, з них 1 млн. грн — субвенція державного бюджету та 300 тис. грн — кошти районного та сільських бюджетів.

Юрій ГЛАДЕНКО

09082018 дорогиВодяне

Водяне

09082018 дорогиМатусів

Матусів

09082018 дорогиТопильна

Топильна

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd