З утворенням Шполянської міської громади до її складу ввійшли два населених пункти: Кримки та Скотареве.

   Тому цього року для шполян і жителів громади підготували більш насичену і розгорнуту програму святкування Нового року та Різдва.

  Уже з 12 грудня розпочнуть відкриття резиденції Святого Миколая у дитячому парку міста. Для малечі це буде незвичне свято, адже цього року резиденція відкриється в новому форматі. Як повідомила директор міського Будинку культури Леся Осадчук, Миколай просить допомоги у дітлахів. У нього вперше за всі роки викрали чарівний посох.

   — І якщо його не відшукати, Чудотворець не зможе відкрити свою резиденцію, — ділиться передсвятковою інтригою сподвижниця передсвяткових ідей.

  Резиденція діятиме в дитячому парку протягом двох тижнів. Малята разом із дорослими зможуть за цей час поринути у новорічно-різдвяну казку, стати на мить казковими героями і просто вдосталь відпочити. Засвітиться головна новорічна ялинка міста традиційно у День Святого Миколая — 19 грудня. Також у цей день передбачене засвічення новорічних ялинок й у населених пунктах громади.

   Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що по-особливому відчують новорічні розваги сільські дітлахи. Починаючи з 19 грудня, у школах та дитсадках сіл Кримки та Скотареве розпочнуться новорічні ранки.

  — Вже закуплені пакунки із солодощами всім учням і дошкільнятам, яких вони з нетерпінням чекатимуть під ялинку. Фінансову допомогу надали постійні соціальні партнери Шполянської громади — Група компаній «ЛНЗ», —  говорить міський голова. —  Також шполян, кримківців та скотарівців чекають неочікувані сюрпризи на святкових новорічних вогниках, організованих для дорослих, які протягом грудня-січня передбачені на міській площі Героїв Майдану та сільських будинках культури. Їх розважатимуть працівники галузі культури міста та сільських клубних установ.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd