У суботу, жителі села Скотареве Шполянської ОТГ відзначали 468-му річницю від дня заснування свого населеного пункту. Святкову дату скотарівці зустріли запальним концертом, виставками робіт народної творчості, мастер-класами від працівників закладів позашкілля міської ОТГ. Селяни та гості свята залюбки фотографувалися у різних фотозонах на тематику сільського побуту. Організатори не забули й про найменших відвідувачів, безкоштовний фейс-арт дуже сподобався дітям.

Не дивлячись на дощову погоду, палкі шанувальники спорту подивились футбольний матч між командами збірних ОТГ — Шполянської та Матусівської.

Надвечір урочиста частина святкування проходила у сільському будинку культури. Голова громади Сергій Кравченко та староста села Скотареве Андрій Запісецький розрізали святковий коровай, яким частували всіх односельчан і гостей. Місцеві аматорські колективи дарували пісенні подарунки, а діти вірші та гуморески. На завершення скотарівців вітали чарівне вокальне тріо «ВіаЛеДі» і танцювальний колектив «Еліт». А потім для всіх — святкова дискотека.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ

04102018 сктареве4

04102018 скотреве2

04102018 скотареве

04102018 скотареве3

Our website is protected by DMC Firewall!